Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 350.26 Ft USD 302.11 Ft CHF 380.52 Ft GBP 405.52 Ft

Fórum

Bérmunka tarifák szántóföldön!

Létrehozta: Feri , 2008-02-29 20:21:00

Kedvencekhez Segítség
7148 hozzászólás
Nincs profilkép
#7148 Smallloser
2026-06-11 11:33:54

Helló! Rét kaszálás, rendkezelés, sodrás, bálázás (120-as kör) milyen árban mozog? smile cowboy

Nincs profilkép
#7146 pate
2026-06-10 20:51:26

Sziasztok,mennyit lehet most kérni napraforgó kultivátorozásért?

Nincs profilkép
#7145 Kertész Zoltán
2026-06-08 05:04:37

Üdvözletem!
Kis kocka bálázas az idén hogy néz ki?
Ft/db?
100bálától kisebb darabokban?
Köszönöm!

Nincs profilkép
#7144 bmen
2026-05-16 10:01:56

Válasz Ohaza63 #7117. hozzászólásáraBakker, nálunk a szárzúzást 10 ezerért csinálták 12-13 éve, és azóta majdnem 100%-os infláció volt!
Mondjuk következő évben vettem is egy szárzúzót, mert már olyan ár mellett is jobban megérte magamnak csinálni. És akkor még az erdei utakról, mezsgyékről, a zöldítés parlagjairól, a vadászoknak elhagyott táblaszélekről nem is szólva, egyik leghasznosabb gépünk.
Nem mellesleg az abonyi magyar ipart is megtámogattam így...

Nincs profilkép
#7143 kovacsviktoraggtelek
2026-05-16 08:23:27

Küllőskapát lehet valahol bérelni?

Nincs profilkép
#7141 $HMP$
2026-05-14 07:09:06

Erdészeti zúzóval mennyiért dolgoznak?
Utana pedig olyan ami bedarálja a talajba?
Csipkebokros szőlőterület nem erdő

Nincs profilkép
#7140 Nagy Péter 40
2026-03-08 07:58:33

Válasz MrPoke #7139. hozzászólásáraAzért ha elkap egy téglát vagy követ bír törni de tény hogy nem jellemző.
Mivel a sajátunkra nem használjuk csak bérmunkában ami évente kb 30-50 hektár így még nem jutottunk el odáig hogy elkopjanak.De van még kb 200 db tartalékba, mikor vettük kellett a költség..

Nincs profilkép
#7139 MrPoke
2026-03-08 07:20:30

Válasz Nagy Péter 40 #7138. hozzászólásáraNagyon ritkán van törés az nem negy költség de időnként egyszerre kell cserélni az összeset, az pedig egy használt gyomfésű ára.

Nincs profilkép
#7138 Nagy Péter 40
2026-03-08 06:29:40

Válasz envagyok2 #7136. hozzászólásáraAhogy a kolléga is írja rendszerint nem eltörik hanem lassan elkopik.Nyílván ha fog egy nagy követ vagy téglát eltörhet de jórészt kopás miatt kell cserélni.
Nem hektáronként 2-3 hanem 10 hektáronként 2-3-mal kell számolni.Legalábbis amikor vettük az eladó azt mondta hogy ezzel számoljak.
Ez benne van hogy néhány pálca eltörik és ott marad a földön,de nem hiszem hogy a kombájn vagy bálázó feltudná venni.
Még a régi csillagkerekes rendsodrónál is lucernánál,gyepnél mikor törik a fog ott se gyakori hogy beszedi a bálázó.

Nincs profilkép
#7137 Praetor
2026-03-07 23:37:28

Válasz envagyok2 #7136. hozzászólásáraNem szoktak eltörni. Legalább is a normális minőségű fésűk. Elkopnak egyszerűen.
Nekünk a 80 lovas mtz a 9m-es fésűvel nagyjából 1 liter körül fogyaszt hektáronként.

Nincs profilkép
#7136 envagyok2
2026-03-07 22:38:31

Válasz Nagy Péter 40 #7134. hozzászólásáraezt hogy kell érteni, 2-3 db letörik 1 hektéronként, vgy csak ilyen tempóban kopik? mert ha letörik ennyi, akkro ezekkel mi lesz? ott marad, és majd megtalálod kaszával, bálázóval, kombájnnal? kezdtem megbarátkozni a ogndolattal, hogy gyomfésű, de így örökre kiverem a fejemből. enélkül sincs olyan művelet, hogy ne szedném tele a ládákat mindeféle szirszar vassal, cipővel, csizmával, nejlonnal.

Nincs profilkép
#7135 ..,-:)
2026-03-07 18:00:37

Válasz Sk Laci #7133. hozzászólásáraNálam kb csak a betakarítás, ami bérmunka……
Pl vegyszerezni bérbe (egyenlőre)semennyi pénzért nem mennék el, magamnak sem szívesen csinálom……
Azért, amikor gps, fúvókánkénti szakaszolás vagy 1-1,5 méterenként szakaszol a gép, ne adj isten különböző térképekről tud dolgozni differentáltan, mennyiért kellene dolgoznia !? 2-3ezerért !?
Kb a műtrágyaszóró is ugyan ez…..128 szakaszt kezel……smile sweatdrop

Nincs profilkép
#7134 Nagy Péter 40
2026-03-07 17:42:19

Válasz Gumóka #7127. hozzászólásáraMi 6 ezerért csináljuk hektárját. Igaz felénk nem nagyon elterjedt kb 50 hektár amit idén csináltunk bérbe.
Kb 3 liter gázolaj hektáronként meg 10 hektáronként 2-3 pálcika árával kell számolni és akkor a "parton" van az ember.

Nincs profilkép
#7133 Sk Laci
2026-03-07 17:06:52

Válasz ..,-:) #7128. hozzászólásáraSzabi, te ilyen jól fizetsz?
Szivesen elmennék neked mütrágyát szórni és hengerezni.
Azért, hogy rólad van szó, még egy kis engedményt is adnáksmile wink

Nincs profilkép
#7132 ..,-:)
2026-03-07 15:41:31

Válasz FERGA 5455 #7129. hozzászólásáraKevést a lófaszt !!!!! Drága itt már minden !!! Akkor szerinted a 28-30-36-40 méter széles vegyszerezőkkel 1000-ért kellene dolgozni, mert csak 1,5-2 decit eszik meg !? Ne viccelj már ! Abba a gyomfésűben mennyi ruggós pálcika van, ami fizikailag kopik, törik is……!?

Nincs profilkép
#7131 nemhektarharcos
2026-03-07 14:51:03

Én a fogásolás árára lennék kíváncsi ki mennyiért megy, rétet kellene csináljak több darab ráadásul egy kettő elég döcögős. Én ilyen 7-8 ezerre gondoltam, de kíváncsi lennék mik az árak.

Nincs profilkép
#7130 A.I.
2026-03-07 13:29:57

Válasz ..,-:) #7128. hozzászólásáraEz a baráti ár, ahogy írta is. Amúgy én is azt mondanám duplája+áfa.

#7129 FERGA 5455
2026-03-07 13:28:28

Válasz ..,-:) #7126. hozzászólására10-15M Munkaszéleségü gépek, relatív kevés ktg. jön ki így önköltségre.smile thumbupcool

Nincs profilkép
#7128 ..,-:)
2026-03-07 13:23:18

Válasz Gumóka #7127. hozzászólásáraBasszus, amikor 7-8 ezrekért szórják a vegyszert, műtrágyát, hengert 10-14 ezerért……
3500 ???? Kb lehet az 1-2 pálca ára……

#7127 Gumóka
2026-03-07 09:57:27

Válasz ..,-:) #7126. hozzászólásáraAkkor írj egy reális árat!
Bérbe csináltatom az enyémet, csak jó ismerős csinálja, nem akarnám apróval kiszúrni a szemét...smile sweatdrop

Nincs profilkép
#7126 ..,-:)
2026-03-07 09:42:41

Válasz FERGA 5455 #7123. hozzászólásáraJó nagy marha akkor…….smile lol

Nincs profilkép
#7125 nemhektarharcos
2026-03-06 20:36:37

Sziasztok!

Rét fogasolásért ki mennyit szokott elkérni?

#7122 subikiss
2026-03-04 11:17:57

Válasz Drisa #7120. hozzászólására1000-1500 fóliát ő adja.

#7121 Gumóka
2026-03-04 11:15:35

Gyomfésűzést mennyiért szoktátok csinálni?

#7120 Drisa
2026-02-18 11:47:54

Ki mennyiért csomagol lucerna bálát?

#7119 Ohaza63
2026-01-27 19:07:01

Válasz Sk Laci #7118. hozzászólásáraÜdv Laci!

A kolléga feltette a kérdést tegnap itt és Én csupán felebaráti szeretetből felhívtam délelőtt az egyik nagy cég főnökét és rákérdeztem az árakra is, úgyis mindig pletyózunk egymással.
Idei árakat nem tudott, de a tavalyit elmondta.

Ezek hagyományos régi gépek, semmi extra.

Nincs profilkép
#7118 Sk Laci
2026-01-27 19:01:48

Válasz Ohaza63 #7117. hozzászólásáraSzia!
Hengerezés, permetezés és a mütrágyaszórás nem túl drága?
Vagy a permetezésben benne van a vízkiszállitás és a mütrágyaszórásnál a mütrágyakiszállitás?
Gabonavetés klaszikus vetőgép, vagy notill, vagy előkészitő tárcsával, mint a Vaderstadtól a Spirit és a Rapid?
Simítózást is drágának találom.

#7117 Ohaza63
2026-01-27 10:33:51

Válasz Magister #7110. hozzászólásáraÜdv!

Én felteszem a 2025-ös árakat, amik felénk voltak. A 2026-os árakról még csend van.
Persze azért volt aki +/- 5-10 % különbséggel dolgozott, főleg a vetésnél, aratásnál és szántásnál voltak eltérések.

Simítózás: 13.550 Ft/Ha + Áfa
Kombinátor: 15.200 Ft/Ha
Kultivátor: 13.220 Ft/Ha
Hengerezés: 10.350 Ft/Ha
Vegyszerezés: 12.200 Ft/Ha
Műtrágyaszórás: 12.400 Ft/Ha
Vetés gabona, szemenkénti: 15.540 Ft/Ha
Tárcsázás: 15.200 Ft/Ha
Középmély lazítás: 45.240 Ft/Ha
Szántás 28-32 cm: 36.760 Ft/Ha
Aratás gabona, kapás: 39.450 Ft/Ha
Szárzúzás: 12.560 Ft/Ha
Szállítás kombájntól 1-15 Km: 220 Ft/q


Nincs profilkép
#7116 Cumiló
2026-01-26 18:20:09

Válasz fordka #7115. hozzászólásáraKöszönöm szépen nekem 3 évi van meg, mert elköltöztünk és karácsonykor találtam meg, akkor beadom. üdv.smile hammer

Nincs profilkép
#7115 fordka
2026-01-26 17:54:25

Válasz Cumiló #7114. hozzászólásáraIgen elvileg 5 évre visszamenőleg van rá lehetőség, de valószìnű, hogy ellenörzés lesz belőle. Megkérdezik, hogy hol tároltad addig.
Nálam legalábbis így volt.

Nincs profilkép
#7114 Cumiló
2026-01-26 16:46:02

....bocsánat a NAV-nál....elirtam.smile hammer

Nincs profilkép
#7113 Cumiló
2026-01-26 16:45:00

Üdvözöllek benneteket, segítsetek már a g.olaj számlákat visszamenőleg 3 évre el-lehet számolni a NAN-nál ? 2025-re ,,,,,,,2023,.... 2024....és 2025-ös számlám van. Köszi választ előre is.smile hammer

Nincs profilkép
#7111 Pont
2026-01-26 15:53:08

Válasz Magister #7110. hozzászólásáraA Bászna gabona honlapján....

Nincs profilkép
#7110 Magister
2026-01-26 12:27:25

Sziasztok!
Hol lehet letölteni az aktuális szántóföldi bérmunka árakat?

Nincs profilkép
#7109 Moderátor
2025-11-08 02:41:03

Moderálási elveink miatt törölve: 2025-11-10 14:45:24

Nincs profilkép
#7108 A.I.
2025-11-07 19:11:51

Válasz Belarus 01 #7107. hozzászólásáraHát igen, mi 600-ast fúrtuk valamikor 15 éve darabra kb ilyen áron, amit írtál, szerintem azóta nem is fúrtam.
Darabra akkor rossz a dolog, ha valami sziklás, gyökeres, lejárt út, hogy a gép hátsó kereke a levegőben van, a fúró meg nem megy le.

Nincs profilkép
#7107 Belarus 01
2025-11-07 16:48:50

Válasz A.I. #7104. hozzászólásáraNem igazán tudom eldönteni írtak olyat hogy 17ezer óránként de szerintem meg darabszámra kellene csinálni mert én 1 perc alatt kifúrók 2-3 db gödröt most akkor 1 óra alatt ha csak 120db-ot fúrók ki és az 17ezer szerintem az meg kevés. Fúrásnál azért igénybe van véve kuplung kardán meg a bal lábam is. Úgy gondolom 300ft / gödör áron fogok menni.

#7106 UE-28
2025-11-07 10:12:20

Válasz A.I. #7104. hozzászólásáraKöszönöm a segítséget!

Nincs profilkép
#7105 SzikiSzokeveny
2025-11-06 17:49:45

Válasz Belarus 01 #7102. hozzászólásáraTudod már mennyibe csinálod, mert engem is érdekelne.

Nincs profilkép
#7104 A.I.
2025-11-06 17:13:42

Válasz UE-28 #7103. hozzászólására15e/óra az út, ha jó fej akarsz lenni a rakodasra (fél, egy óra) nem számolsz állásidőt, ha számolsz, 5-8 ezer/óra.

#7103 UE-28
2025-11-06 14:05:47

Üdv!

1 kanyar bálaszállításért mi a reális pénz 26 db 125 os körbála esetében aszfalt úton MTZ vel úgy, hogy a fel és lepakolás megoldott? Kb 90 km egy karika.

Köszönöm

Nincs profilkép
#7102 Belarus 01
2025-11-03 11:58:32

Üdvözlet! Mtz 820 - lengyel gödörfúró 200-as palásttal közép kötött földön mennyit lehet elkérni /db ?

Nincs profilkép
#7100 kovacsviktoraggtelek
2025-10-27 19:50:42

Válasz Sk Laci #7099. hozzászólásáraKite 45.000-
MF 28.000-
MTZ 15.000-

Nincs profilkép
#7099 Sk Laci
2025-10-27 17:41:18

Sziasztok!
Nem egészen bérmunkatarifáról lenne szó.
Egyes traktor márkák szervizeseinél mennyi óradíjat "Ft/ó" számítanak?

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Átalakítja a gombapiacot a fogyasztói szokások változása
Átalakítja a gombapiacot a fogyasztói szokások változása
Nőtt a gombatermelés Franciaországban, és a kereslet is erős maradt. Az ágazat...
Jégeső tarolta le az országot: ezért nem működtek a jégkármérséklő generátorok mindenhol
Jégeső tarolta le az országot: ezért nem működtek a jégkármérséklő generátorok mindenhol
A JÉGER 283 generátorral védekezett a tegnapi jégesők ellen, de a módosított...
Zab
Zab

75.000 Ft

Lucerna bála eladó
Lucerna bála eladó

20.000 Ft

Eladó idei első lucerna bala
Eladó idei első lucerna bala

20.000 Ft

Réti fűszéna kockabála eladó
Réti fűszéna kockabála eladó

2.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]