Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 351.37 Ft USD 306.56 Ft CHF 379.36 Ft GBP 405.02 Ft

Fórum

John Deere traktorok, kombájn minden mennyiségben

Létrehozta: korzo , 2009-01-10 20:09:16

Kedvencekhez Segítség
25437 hozzászólás
#13787 MTZ1025.3
2014-08-24 08:07:17

Válasz #13791. hozzászólásra

Googleba ird be , hogy fronthidraulika és felhivod őket.
Amugy hogy tetszik az R?

#13786 Gergő
2014-08-24 07:57:29

Sziasztok érdeklődnék hogy 6170r re melyik az olcsó front hidraulika a gyárin kívül .A Sauter forgalmazza valaki magyarban ?

Nincs profilkép
#13785 JD 4630
2014-08-23 11:04:16

Válasz #13785. hozzászólásra

30-as kell vagy 50 es mert nem teljesen kompatibilis és mi pénzt szánsz rá?

#13784 Drisa
2014-08-21 22:36:36

Válasz #13786. hozzászólásra

Persze 2 db 50 millás traktorral kell vizre tenni azt teknőt, én is legjobb öltönyömbe szoktam olajat cserélni, hülye románok....

#13783 Mtz-s Kölök
2014-08-21 22:15:41

Egy kérdés hozzátok:

Hogyan lehet az aktív ülés beállítani?
Van rajta két kapcsoló.
Egyikkel állítjuk a keménységet ez pumpája a kompresszort.
A másik mi csoda, mit kellene neki csinálni? Azon van egy pozitív és negatív jel.
A tünet: állógépnél tökéletes az ülés. Ha elindulok a géppel akkor bekeményedik alattam :( 9R szériában van.


Előre is köszönöm

#13782 Mtz-s Kölök
2014-08-21 22:08:47

Válasz #13774. hozzászólásra

Egyszerű...
Az Traktoroknak a hűtője előtt mögött van ilyen oldalra kihúzható háló műanyag.... Aki tudja miről beszélek az tudja...
Az egy nap van mikor kétszer is ki kell rázni.
Ha kirázzátok akkor nem megy a víz 95 fok felé.... !!!!
Zárt rendszer 100 fok fölé is lehetne engedni de nem egészséges szerintem!

Nincs profilkép
#13781 Mokári Ádám
2014-08-21 21:27:47

NAgy az Isten allatkertje.
3 percnel kezdodik az izgalom

Nincs profilkép
#13780 -10
2014-08-21 19:22:20

John Deere 4630-as 4650-es főtengelyt keresek,a száma AR96189 ha lenne valakinek bontva,vagy elfekvőbe ,megvenném.Esetleg motor is érdekel.6466 -os kód számú.Tel:30/4680150.

#13779 papa maci
2014-08-19 13:33:06

Válasz #13782. hozzászólásra

Az oros nem jó rá ?

Nincs profilkép
#13778 JD 4630
2014-08-19 07:18:11

Válasz #13782. hozzászólásra

Győr JD technika próbáld náluk

#13777 Czanik Sanyi
2014-08-19 06:44:09

#1. hozzászólás, bogdika küldte be 2014-08-18 16:45:53-kor | [TÖRÖL] | Felhasználó kitiltása: egy napra | egy hétre | egy hónapra
bogdika

Vettem egy John Deere 443-as vágóasztalt,keresek hozzá egy fogaskereket, aminek a cikkszáma: ag2565-2af. http://www.ebay.com/itm/Lower-Idler-Sprocket-176283C91-/330681123404


Itthon nem nagyon találok, külföldön van nagyon jó áron de sajna őrült a postaköltség! merre induljak?

ha valaki tud segít! eni megkÖszÖnném

#13776 VTR-es
2014-08-16 13:46:13

Válasz #13780. hozzászólásra

Ne morogj, inkább olvass sorok közzött,ő sem használjasmile thumbupsmile thumbup

#13775 MTZ1025.3
2014-08-16 12:50:30

Válasz #13779. hozzászólásra

Kössz az értelmes hszt, inkăbb ne irtăl volna semmit!

#13774 .Feco.
2014-08-16 11:51:33

Válasz #13778. hozzászólásra

egyszer láttam már olyat, aki találkozott valakivel aki kipróbálta...

#13773 MTZ1025.3
2014-08-16 11:38:39

Mennyire tartjátok fontosnak a JD kenőzsir használatát?
Milyet használtok?

#13772 Drisa
2014-08-14 20:56:41

Válasz #13776. hozzászólásra

Tractor data-n néztem ott 28 liter a 6000es 6 hengeresmind

#13771 MTZ1025.3
2014-08-14 20:53:32

Válasz #13775. hozzászólásra

A katalógusból néztem az adatokat, szóval nem tudom akkor hidjek e benne.
A 170estől lehet nagyobb a hütőfelülete mert a motorház is magasabb lett.

#13770 Drisa
2014-08-14 18:51:15

Válasz #13774. hozzászólásra

Mind a kettőben 28 liter hűtő folyadék van. Melegedni tiszta hütövel pedig a tavalyi 40 fokban sem melegedett jobban. Valószínűleg 170-től nagyobb lehet maga a hűtő felülete vagy a ventilátor hatásfoka jobb.

#13769 MTZ1025.3
2014-08-14 17:28:04

Úrak!
Mi a magyarázat arra , hogy a 6210R esnek kissebb a hűtőtérfogata mint egy 6530 nak? Elsőnek 28 l másiknak 33.
A 33 liter se sok mert több helyen mondják hogy 105 re is felmegy a víz nyáron talajmunkába, akkor a nagyobb teljesitményű gépnél mivel rukkoltak elő?

Nincs profilkép
#13768 Imo
2014-08-13 20:29:18

A 9640 i mikori évjárattól van?

#13767 p@pesz06
2014-08-13 06:51:30

Válasz #13766. hozzászólásra

Hát igazából komoly véleményt nem tudok mondani mert most vettük ez volt az első szezon!igazából az asztal hajtó szíj szakadt el egész gabona szezon alatt úgy hogy az nem volt vészes!mi 1700 csépelt és 2700 motor órával vettük ,a miénk már az I verzió azt mondták azért azok sokkal kiforrottabak mint a sima verziók a kités szervizes mondta hogy az i-kel nem nagyon szokott baj lenni!nálunk alföldön nem vettem észre hogy gyenge a motor ,a hidrosztatikával sincs baj nem áll meg a sárban nem melegszik az aratás vége fele pedig volt részünk sárdagasztásban!
LÉnyeg a lényeg próbálj minél kevesebb üzemórás gépet venni és győződj meg róla hogy amit kinéztél abban tényleg annyi legyen:)))

#13766 bandigh
2014-08-12 08:59:02

Válasz #13770. hozzászólásra

Ha ki tudsz fogni egy olyat amivel nem vágtak le minden évben 1000+ hektárokat, akkor sokáig elfog menni még. Én 9560 assal járok, ennek volt már pár baja, de sajnos egy időben hajtotta boldog-boldogtalan. Inkább motor bajok, de abban ugye nem ez a blokk van. De elmondható hogy a gázolajra sokkal allergiásabb mint a 2056-os, bár manapság már nem is olyan jellemző a pancsolás. Meg zöld repcében hamarabb bedugul a zúzó fölött mint az ötládás, bár ez inkább északon jellemző :D Hidrosztatikája, meghajtása gyengébbre sikerült mint a z szériának de ez dombokon gázos inkább. Meg előbb utóbb a hidraulika szivattyút, vagy legalábbis a végét cserélni kell. Egyébként jó :D

Nincs profilkép
#13765 Imo
2014-08-12 08:32:34

Megbizhatóság?Nekünk 2056 van megbízható de lassan 18 éves lesz és fárad az anyag.

#13764 bandigh
2014-08-12 08:28:31

Válasz #13766. hozzászólásra

Annak már elég nagy bele van, elég jól be lehet lőni, h ne szórjon. Talán a motorerő ami kevés, de síkságon, átlagtermésekben elég. Magtartálya sem túl nagy, de azért elfogadható. Mivel nem olyan erős, később is fog szétszakadni mint a 9680 asok, mert ilyet mostmár kezdünk látni párat..

#13763 VTR-es
2014-08-11 22:36:51

Válasz #13767. hozzászólásra

Tavaj elôtt azt akciozta, akkor vettünk is egy sorozatot.

#13762 papa maci
2014-08-11 22:19:56

Válasz #13765. hozzászólásra

Ha jól láttam, az Axinál is mintha a kanalas lánc az oros hoz (dong) lett volna.

Nincs profilkép
#13761 Imo
2014-08-11 22:16:59

Jd wts 9640 röl vélemények?

#13759 Drisa
2014-08-11 17:23:54

Válasz #13759. hozzászólásra

6820 nál 9000 óránál csak injektorokat kellett cserélni mert kezdett összevissza hebegni, főleg hidegen.

#13758 MTZ1025.3
2014-08-11 16:25:27

Válasz #13762. hozzászólásra
nem saját, de sokat érdeklödtem ilyen ügyekben mert 6920-30at akartunk venni és ismerösöket is szereztem akiknek ilyen tipusok vannak.

Nincs profilkép
#13757 Horváth Róbert
2014-08-11 16:14:01

Válasz #13761. hozzászólásra

Köszönöm! Ez saját tapasztalat?

#13756 MTZ1025.3
2014-08-11 14:44:54

Válasz #13759. hozzászólásra

Normális használat mellett váltó 9-12000, motor 10-14000 de van hogy a hengerfej hal meg hamarabb. Kuplungról nemtudok nyilatkozni csak annyit , hogy egy 6920ban 9.000 felett még nem volt baja.

#13755 papa maci
2014-08-11 14:31:16

Válasz #13758. hozzászólásra

Próbáltam......tényleg jó a említett lánc márka. ! Ékszíjban good year....tovább bírta mint az optibelt.

Nincs profilkép
#13754 Horváth Róbert
2014-08-11 12:51:30

Érdeklődnék 6010,6020 trakiknak mennyi üó a motor, kuplung, váltó élettartama/ mennyinél kell felújítani?/

#13753 VTR-es
2014-08-09 14:03:31

Válasz #13755. hozzászólásra

Most tiszta komolyan, ez a donghua tudja azt mint a Rex, vagy Renold láncok? Cseh láncal nincs tapasztalatod? Ajánlották még azt is, valamikor suhancként csak is cseh favorit láncot raktunk az MZ-kre , azt nem lehetett szétszaggatni, a gyári DDR láncot szétkapta mint foxi a lábtörlőt, de a cseh-vel nem bírtsmile thumbup.Visszatérve kombájnra, egy év alatt (kb 350Ha) a CWS szalmarázó meghajtó 60H-s láncot úgy kinyújtotta hogy megy szépen foghegyre, smile sweatdropTagexTX, persze hozzáteszem hogy ez a Tagex-nek a legolcsóbb verziója. De hogy ne csak szidjam a Tagex-et van olyan ékszíjam tőle ami vagy 4000 órája és 6 éve hajtja a trakin a klímakompresszort és a generátort egyszerre egyedül 13-as létére és nem képes nyúlnismile thumbup

Nincs profilkép
#13752 Moderátor
2014-08-09 11:31:00

Moderálási elveink miatt törölve.

Mf-es (3146)

2014-08-09 11:46:41

#13751 VTR-es
2014-08-07 21:44:16

Válasz #13755. hozzászólásra

Kanalasláncba vettem ezt a márkát , sima görgősbe nem találkoztam itt felénk vele itt olcsóbb kategoriás Tagex meg TV vannak, de ellégé nyúlósak

#13750 papa maci
2014-08-07 21:26:41

Válasz #13754. hozzászólásra

Próbáltam már Olaszt...Németet....de bár hihetetlen Donghua. Tudnak ezek ha akarnak.smile thumbupcool

#13749 VTR-es
2014-08-07 21:03:10

Üdv. Kollégák milyen láncmárkát ajánlotok kombájnhoz meg vágóasztalokhoz keményen igénybevett helyekre?

Nincs profilkép
#13748 Ricsi19
2014-08-01 18:26:04

Üdv
hogy lehet megnézni john deere 6910 ben a valós üzemórát?

#13746 *** HM ***
2014-07-27 10:02:50

Válasz #13750. hozzászólásra

kemény kultizás müszarszóróssal
meg 3000es permetező
meg 6os müszaros vetőgip
pótozás
traktorost szerintem nem figyeli mit eszik nincs mihez hasonlitani- ha meg is kérdezném
tulajok meg leszarják akármennyit issmile aikido
menjen és dolgozzon ez a fontos nekik 300 400 ha vetésében permetezésében stb........ nem az óránkénti 1 2liter spór

Nincs profilkép
#13745 Zsolt74
2014-07-27 08:46:15

Válasz #13749. hozzászólásra

Fogyasztás?Milyen munkát végeztek vele?

#13744 *** HM ***
2014-07-26 13:20:35

Válasz #13748. hozzászólásra

Van a tanyán, szeretik, idáig jól muzsikálja a szezont, 46os gumikkal jó magas is kultizáskor, 60 alatt volt az ára.smile aikido

Nincs profilkép
#13743 Zsolt74
2014-07-26 11:25:51

Sziasztok!Szerintetek milyen traktor 6125 m ?

#13742 *** HM ***
2014-07-23 17:01:47

A S670en milyen változtatások vannak a sts 9880 hoz képest?

#13741 *** HM ***
2014-07-09 22:59:01

2000 óra alatti szép 5820asért milyen árat adnátok még max?

#13740 www.mgbiztositas.hu
2014-07-03 11:49:05

Válasz #13711. hozzászólásra

Castrol Garden 4T 10W30 1 liter kb 1700Ft

#13739 lala1
2014-07-03 10:13:38

Válasz #13740. hozzászólásra
No,megoldódott e már a probléma?

#13738 Ádám Zoltán
2014-06-14 19:28:53

Válasz #13740. hozzászólásra

ki kell venni az ülést és kibontani a padlót, ott van egy pár testvezeték a ventilátor körü,l nekünk az lazúlt meg.
de amit írsz mindenképpen test hibára utal (szerintem)smile blink

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Már 50 országban várják a magyar agrártermékeket: új külpiaci kapuk nyíltak meg a gazdák előtt
Már 50 országban várják a magyar agrártermékeket: új külpiaci kapuk nyíltak meg a gazdák előtt
A NAK Külpiaci Támogató Portálja újabb célországokkal bővült, így a magyar...
Veszélyben a világ kedvenc gyümölcse: karanténbetegség tarolja le az ültetvényeket
Veszélyben a világ kedvenc gyümölcse: karanténbetegség tarolja le az ültetvényeket
A Fusarium TR4 gombabetegség veszélyezteti a latin-amerikai banántermelést.
Case 836C AWD / 2017 / 3.724 üzemóra / Lízing 20%-tól
Case 836C AWD / 2017 / 3.724 üzemóra /...

128.900 EUR

CY6140 univerzális esztergagép 400×1000 mm – működő állapotban
CY6140 univerzális esztergagép 400×1000...

1.100.000 Ft

Eladó 6P82 szovjet univerzális marógép – működő állapotban
Eladó 6P82 szovjet univerzális marógép –...

550.000 Ft

Sussex tyúk
Sussex tyúk

7.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]