Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.23 Ft USD 311.43 Ft CHF 384.62 Ft GBP 411.02 Ft

Fórum

Mikor jön az ESŐ?! Agrármeteorológia, időjárás

Létrehozta: Géza , 2008-02-28 18:08:35

Kedvencekhez Segítség
66403 hozzászólás
Nincs profilkép
#66153 Igazi Földönfutó
2026-06-11 07:45:38

Válasz Radocz #66150. hozzászólásáraMost nem panaszkodhatsz, ti is kapjátok rendesen,30 fölött lesz simán a mai

Nincs profilkép
#66152 Koczka József
2026-06-11 07:41:43

Válasz Radocz #66150. hozzászólásáraMi is többször le mostuk a kocsit az elmúlt hetekben de csak most esett. Itt 16 mm tegnap 5 mm az éjjel 11 mm .

Nincs profilkép
#66151 Koczka József
2026-06-11 07:39:50

Válasz .Richard. #66148. hozzászólásáraSzia ki voltak kapcsolva országosan.

#66150 Radocz
2026-06-11 07:38:47

Válasz Praetor #66143. hozzászólásáraA jégelhárítóhoz nem értek.

Azt tudom, hogy a renden levő szénám kapott 14 mm csendes esőt.

Ha nem kaszáltatom le, akkor is esett volna az eső?
Még a kocsit is lemostam, csak essen!

7 évvel ezelőtt is így volt, csak akkor alig volt öt nap, hogy nem lett volna egy kevés eső.

smile cowboy

#66149 Törppapa
2026-06-11 07:36:50

Válasz .Richard. #66145. hozzászólásáraNégy éve(?) szeptemberben szupercella vonult át itt. A jég és az eső vízszintesen esett,pedig akkor tudták hogy jön-azt nem tudom a jeger ment-e akkor.
Amúgy most 25 mili eső,szerbiában még a radarképen nagyon sok barna folt volt,ott lehetett jég bőven.

Nincs profilkép
#66148 .Richard.
2026-06-11 07:16:14

Válasz Bzs2 #66146. hozzászólásáraKomoly zivatar esetèn most is megy, csak szigoritott. Szóval, szerintem most is működött. Ki,mit tud róla? Pár perc ès kiderül.

Nincs profilkép
#66147 Igazi Földönfutó
2026-06-11 07:08:21

Válasz Bzs2 #66146. hozzászólásáraNem tudom, hogy ki van -e kapcsolva de már egy órája esik szépen és a radar szerint még fog is.

Nincs profilkép
#66146 Bzs2
2026-06-11 06:36:32

Válasz kulakman #66142. hozzászólásáraBorzsztó egyszerű leszek: Kikapcsolták és esett az eső!
Végre egy észak-déli irányú zivatarlánc képes volt átszelni az országot és nem esett szét az ország felénél...

Nincs profilkép
#66145 .Richard.
2026-06-11 06:35:39

Válasz Praetor #66143. hozzászólásáraKi bizonyította be,hogy nem kell? Bizonyára te is megèrted,hogy esik 20centi dionyi jèg 100kmes szèllel. Ha nem tudod mi az,ha megèred,megtudod. Talán használ helyette. 20 èv után is a cseresznye,meg almafa kèrgèn látszik,ahogy szèthasitotta. Egy kmes sáv volt. Volt aki bemenekült a vadászautoba,mert az volt nyitva,de arra dölt a fejèből a vèr. Szóval,elgondolkodtató,hogy mi lenne jó. Menjen,vagy ne. Borsó yi jèg ezt nem csinálta volna. smile sweatdrop

Nincs profilkép
#66143 Praetor
2026-06-11 05:56:55

Válasz kulakman #66142. hozzászólásáraA jéger nem hogy nem kell, de nem is kellett volna. Az elmúlt sok évben iszonyat kárt okozott.

#66142 kulakman
2026-06-11 05:53:52

A facén megy a sajnálkozás,hogy jégeső esett, na konteó gyártók , mi a helyzet????
Kell jéger avagy nem??????????
Megjegyzem a jégből is víz lesz.

Nincs profilkép
#66141 Bzs2
2026-06-11 05:47:47

Válasz Gatti #66136. hozzászólásáraEz a vége nálunk, 14 mm. De Fegyverneken Boxernél nézd, mennyi esett!

#66139 Gatti
2026-06-11 05:18:24

Válasz editsipekine #66138. hozzászólásáraNem tudni, egész héten gatya volt. Szerver gondok lehetnek.
Addig érdemes ezt használni:
https://meteologix.com/hu/model-charts/euro

Nincs profilkép
#66138 editsipekine
2026-06-11 05:13:01

smile helpsmilieNem tudod miért nem elérhető a WXCharts.com honlapja?smile hammer Túl sokáig tart a "karbantartás"smile hammer! Hárman is használjuk a környéken, de nem tölt be senkinek... ...Válasz Gatti #66136. hozzászólására

Nincs profilkép
#66137 envagyok2
2026-06-10 23:44:42

Válasz Gatti #66123. hozzászólásáraez már itt is le volt gyengülve, szombathely 7 mm. kapufa

#66136 Gatti
2026-06-10 20:13:50

Válasz Bzs2 #66134. hozzászólásáraSzerintem ennél több lehetett.
Csatornánál szenttamásnál felrakták ezt a videót, jó 20 percig nyomta
https://www.facebook.com/groups/1204035436306474/permalink/27130231109926885/?rdid=0SVyiO0A0trx4CDR

Nincs profilkép
#66135 Igazi Földönfutó
2026-06-10 20:03:17

Nyirség 2 mm, elmaradt a világvége meg az eső is.

Nincs profilkép
#66133 Bzs2
2026-06-10 19:46:09

Válasz Gatti #66130. hozzászólásáraNem voltam most arra. Barta felé is sötét volt az ég. A házunknál vagy lehet, hogy a házunkba csapott a villám. A nappaliban nagy fény volt, hallottuk, ahogy serceng, majd szinte azonnal dörrent. Egy bizgosítékot vert le, ami a tetőrért felel.

#66132 kulakman
2026-06-10 19:41:43

Válasz Gatti #66130. hozzászólásáraMorbid leszek, a mai 0,6mm után , azt mondom, a jégből is víz lesz ha elolvad!

#66130 Gatti
2026-06-10 18:55:06

Válasz Bzs2 #65939. hozzászólásáraCsatorna fele voltál most? Nagyon fekete volt arra a radar, remélem jég nem volt.

#66128 kiskertész
2026-06-10 15:38:41

Nyíregyházán lejött 20-25 mm fél óra alatt, de lehet több is, nincs mérő

#66127 Radocz
2026-06-10 14:23:26

Válasz Radocz #66111. hozzászólásáraMai rendsodrás.
20 perc múlva 2 mm eső.

Vajon a nyulaknak fog-e ízleni?

2 mm eső.

smile cowboy

Nincs profilkép
#66126 Igazi Földönfutó
2026-06-10 13:10:45

Válasz medikus #66124. hozzászólásáraA média szerint ma eljön a végitélet napja, az elörejelzés meg még a felhős időre is csak 10 százalékot ad.

#66125 FERGA 5455
2026-06-10 13:07:07

Válasz medikus #66124. hozzászólásáraSzerintem is.
ÉS EZEK KÖZÜL MELYIK LEHET A NYERŐ??smile thumbup

#66124 medikus
2026-06-10 12:29:36

Lassan a Meteorológiai Szolgálat vezetőjét is le lehetne váltani, ha Györffi sem felelt már meg!Nem is tudom,mikor jött be utoljára az előjelzés!smile sweatdrop

#66123 Gatti
2026-06-10 09:28:05

Kelet felé sokat fog gyengülni, főleg a dunától keletre, meg se lepődöm :D

Nincs profilkép
#66122 Ares 826
2026-06-10 07:52:06

Válasz $HMP$ #66121. hozzászólásáraJól látod megint mindenhol csak egy két csepp, vagy nagy ló fauszt lesz megint!smile whistlingsmile whistling

Nincs profilkép
#66121 $HMP$
2026-06-09 23:03:03

Válasz FERGA 5455 #66120. hozzászólásáraSzáraz pusztulat kb ez is

#66120 FERGA 5455
2026-06-09 22:47:29

Ez remèlem most ledob vagy 50mm-t Du.túlrasmile whistling

#66119 szelindi1965
2026-06-09 20:45:49

Válasz Radocz #66111. hozzászólásáraÉn nem szoktam kocsit mosni,rábízom az esőre,de úgy néz ki poros marad a nyáron.

#66118 Gatti
2026-06-09 17:24:54

Válasz Sanyiii70 #66116. hozzászólásáraBárcsak jönne, de sztem megint nem lesz felénk.

#66117 Gumóka
2026-06-09 17:05:09

Válasz Sanyiii70 #66116. hozzászólásáraMár csak egy lottót kell vegyél smile laugh
Hozzánk nem ír, csak 3-at, bár az utóbbi időben a met.hu, alábecsüli, remélem ez most is megmaradsmile laugh

#66116 Sanyiii70
2026-06-09 16:50:29

Megmondtam, hogy amikor eljön a hagymaszedés ideje, meg elkezdődik az aratás, jönnek az esők. Persze annyi nem, hogy sokat javuljon a talajvíz szintje.smile thumbup

#66114 Gatti
2026-06-09 11:47:19

#66113 Gatti
2026-06-09 11:01:11

#66112 Gatti
2026-06-09 11:00:44

Visszafelé folyik a hármas körös.
a Tisza Szolnoknál pár centire van a történelmi minimumtól

#66111 Radocz
2026-06-09 09:35:22

Válasz szelindi1965 #66109. hozzászólásáraNyolc megyére zivatar.
Esti kaszálás.

Talán megazik

Csak miattad, holnap lemosom a kocsit is.

smile cowboy

#66110 szelindi1965
2026-06-08 19:21:15

Válasz mtz1221 #66108. hozzászólásáraEnnyi marha és ilyen kevés csapadék mellett nem reszkírozhatunk.Nevetséges hogy a Tisza alatt lévő haladt legkevésbé ,a felsőföldi homokdomb pedig ígéretes.

#66109 szelindi1965
2026-06-08 19:18:03

Válasz csabahegeszt #66107. hozzászólásáraAz őszön vetett felfordult búzával és árpával ,adott 63 bálát 5 ha,megsarjadt de nagyon kellene a víz rá hogy az idén még egyszer vághassuk.

#66108 mtz1221
2026-06-08 18:47:44

Válasz szelindi1965 #66100. hozzászólásáraÉn levágom előtte, hátha megrothad.smile innocent

Nincs profilkép
#66107 csabahegeszt
2026-06-08 18:45:08

Válasz szelindi1965 #66100. hozzászólásáraÉn az újvetest vágnám.
Tele van napraforgóval.
De a vetett az nem néz ki úgy mint a vad kelés.
Hátha esne

#66106 mtz1221
2026-06-08 18:15:17

Na akkor se Úr napján se Medárkord semmi, akkor idei évnek is annyi.smile hammersmile hammersmile hammer

Nincs profilkép
#66105 SzikiSzokeveny
2026-06-08 15:09:15

Válasz Gatti #66104. hozzászólásáraHa hiszek a népi megfigyelésnek itt nem lesz eső. Olyan forgószél volt, az olajteknőből kikapta a leengedett olajat.

#66104 Gatti
2026-06-08 14:45:57

Válasz F. Bálint #66103. hozzászólásáraakár még egy 20 as lehet is ha nagyon betalál egy zivatar.

Nálam a napra már csak féltermés lehet, majdnem a felét már kiették a vadak és azóta is eszik mert nincs víz.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
A TalajNET több évtized kutatási eredményeit teszi könnyen elérhetővé a...
Ne féljetek! A génszerkesztéstől sem!
Ne féljetek! A génszerkesztéstől sem!
A közvélemény kevés támpontot kapott eddig, így nem tud mit kezdeni a...
Öntöződob szórókocsi
Öntöződob szórókocsi

100.000 Ft

Eladó bárányok
Eladó bárányok

400.000 Ft

Néma kiskacsa eladó
Néma kiskacsa eladó

700 Ft

Disces,  tárcsás kasza eladó
Disces, tárcsás kasza eladó

730.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]