Fórum
- Öntözés új
- Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része) új
- Kinek milyen a repce, illetve a búza? új
- Portálfejlesztés / Gépház / Fórum használat új
- Héj nélküli olajtökmag termesztése új
- Bérmunka tarifák szántóföldön! új
- Vizet a tájba új
- Napraforgó-termesztés új
- Vadászat, vadgazdálkodás, vadászati jog – minden ami vadászat....... új
- Rába traktor nagyjavítás új
Cikkajánló
Hirdetés

Hatékony rovarölő szer kukoricamoly és bagolylepke kártétele ellen
A kukoricamoly és a gyapottok-bagolylepke évente fokozódó kártétellel fenyegeti...

Előzmény: Gatti #66060 hozzászólása
Ez nem túl jó sajna , de azért köszi az infót !
Előzmény: Gatti #66058 hozzászólása
Gatti kapunk mi mostanában normális esőt ?
Előzmény: Gatti #65222 hozzászólása
Elég szomorú akkor a helyzet
Hello ! Gatti hogy látod kapunk esőt a következő 1-2 hétben. Vetés ma lett befejezve nyerssbe ment a mag , de jó lenne ha megázna napra h64p133 kukorica Kite senzor és először vetve p92481
Előzmény: Gatti #65079 hozzászólása
Nálunk Kunmadarason olyan 12-13mm jött többet vártam , de hátha be mosta a búzába a műtrágyát
Előzmény: Gatti #64933 hozzászólása
Az jó lenne , ki kéne akkor szórni a buzára a műkakit , vagy a fene tudja mit kéne csinálni
Gatti van még remény hogy kapunk esőt ?
Előzmény: Gatti #64894 hozzászólása
Fasza nem kapunk szinte semmit
Előzmény: Gatti #10221 hozzászólása
Azért van piac Keleten is HO naprára , Kite azért veszi, Bünge is , és árba is van azért eltérés.
Előzmény: t.romsics #14875 hozzászólása
Nekem a p9415 20q/ha átlag ,kapott vetés kor 2q péti , egy darabig szép volt ,de hogy kimaradt mindig az esőből így nem sok lett belőle
Előzmény: mtz1221 #64010 hozzászólása
Így most nem tudom ki lehet az ,
Előzmény: mtz1221 #64008 hozzászólása
Tőlem nem , de van itt sok gazdálkodó
Előzmény: Gatti #64004 hozzászólása
Hát valahogy Kunmadaras mindig ki maradt
Előzmény: ..,-:) #5794 hozzászólása
Nem kérdeztem ,
Előzmény: Nskype #5792 hozzászólása
Tegnap Kite 215+komp
Előzmény: JDFERI #5748 hozzászólása
Csak ezen áron érdemes kötni vagy lesz ennél még jobb is ?
Kite HO 216+komp csökken
Előzmény: Gatti #63811 hozzászólása
Nálunk 1 mm , Karcag már 15mm , Kunhegyesen is volt , ez a Kunmadaras el van átkozva itt nincs eső
Ezen a kukorica táblán már le jött 38 mm eső , a falu másik végén ahol a napra van ott 20mm, így már egy kis termést hoz a kukorica

Előzmény: Gatti #63393 hozzászólása
Nálunk 7mm remelem ma még lesz eső
Előzmény: Gatti #63340 hozzászólása
Na az jó lenne ha ma még kapnánk , most voltam kint meg is lepődtem a kukorica földemen a 2 nap 24mm jött össze , elég sokat igazodtak a kukoricák
Előzmény: Gatti #63336 hozzászólása
Nálunk se jobb falu egyik végén 15mm a másik végén 10mm
Előzmény: Gatti #31164 hozzászólása
Malmi , de sokkal többet vártam amilyen szépnek indult csak az eső nem jött , hoztam haza 30q ősszel vissza vetem , nem veszek drága magot
Előzmény: Gatti #31155 hozzászólása
Cellula le vágva 56q/ha átlag , 2 tábla volt mind2 ben van homok domb ott alig volt kalász
Előzmény: cross #24703 hozzászólása
Ez se igen bírja ki eső ig
Előzmény: Gatti #63189 hozzászólása
Ja , akkor a héten le kel szedni a búzát majd holnap mérek egy vizet , erre már sokan vágják de nagy a szórás 25-70q
Előzmény: Gatti #63186 hozzászólása
Csak nem ez fog lenne , tényleg kakukk a kukoricának
Kapott a napra 5mm hát nem olyan sok de csak segít valamit neki
Gatti kapjuk a nagy esőt ?
Előzmény: Praetor #9798 hozzászólása
Igen most kéne neki nagyon , de ez a holnapi eső még elég kérdőjel főleg nálunk Szolnok megye
Előzmény: Gatti #9793 hozzászólása
Akkor ebből se lesz semmi
Amilyen szép volt most ilyen , remelem holnap kap esőt

Előzmény: Gatti #63116 hozzászólása
Remelem tényleg kapunk pár mm esőt
Előzmény: Gatti #63100 hozzászólása
Ez így nagyon csúnya lesz , ezt már nem bírják ki a tavasziak,
Úgy látszik jövőhét még elég meleg lesz eső sehol se , péntekit is le vette
Előzmény: Gatti #63081 hozzászólása
Nem tudom a Kite aplikácio mit tud de péntekre 22mm esőt jelez hozzánk
Előzmény: Bzs2 #1660 hozzászólása
Előzmény: hashtag #63065 hozzászólása
Igaz , majd lehet az őszi öntözés pályázatba meg próbálom , 2db van 3 ha köztem van egy szomszéd 8 ha utána én 11ha
Előzmény: mihaszna #63063 hozzászólása
Nem vagyok benne jártas de vízjogi engedély az kell 3-400 ezer állítólag , meg pályázni jó is lenne ,ha lenne hozzá önerő nem olyan egyszerű ez
Előzmény: mihaszna #63061 hozzászólása
Nincs hozzá engedély és felszerelés ez egy 500m hosszú és 240széles tábla kb
Előzmény: Gatti #63052 hozzászólása
Hátha fog ez még változni addig , a jövőhetet talán még ki bírná a kukorica ,napra ?
Előzmény: lemken #63040 hozzászólása
Igen tudja a tavaly 4.1t lett és nem sok kaja volt vetéskor 2mázsa 3x15 npk plusz lomb trágya fitohorm olaj növény plusz bor , ha most adna 2t nagyon örülnek neki
Előzmény: lemken #63038 hozzászólása
Szolnok megye Kunmadaras p64he133
Már most végig lehet látni a soron ,
az a bosszantó itt van a köves csatorna a földem végén és nem tudok öntözni
Előzmény: Gatti #63018 hozzászólása
Ez így akkor kemény lesz, egy újabb szar év.
Előzmény: Gatti #63015 hozzászólása
Akkor itt tényleg el kell engedni a kukoricát még lehet a naprát is, a búza még úgy ahogy terem is szerintem 5-6 t
Előzmény: Mötözö #63013 hozzászólása
Ja úgy néz ki, az időkèp esőt se mond 3 hétig amilyen szerencsések be is jön nekik ,
Előzmény: F. Bálint #63009 hozzászólása
Most látom el írtam p9415 m, tavaly jól sikerült 110 mázsás volt 16,5 vízzel soká lett vágva és meg ázott
Előzmény: Gatti #63007 hozzászólása
Várható 1 héten belül normális csapadék ? Kukorica szegény már nagyon furulyázik napra is Kókad 1,2m kb már kidobta a fejét